Doplňky

LIKER

není jen koule! Je to hračka pro psy, kterou si vy a váš mazlíček zamilujete! Unikátní materiál spojuje nejlepší vlastnosti jiných hraček z různých materiálů - je lehký, měkký a pružný, dobře létá, plave, snadno se umyje, je vidět v trávě, na sněhu, zdravotně nezávadný... a za skvělou cenu! LIKER 5 má průměr 5 cm a je vhodný pro malá plemena psů. *LEHKÝ - LIKER je lehký a obratný. Snadno se hází. Při házení na větší vzdálenost může díky svému jedinečnému aerodynamickému tvarování mírně změnit dráhu letu, což do hry vnáší další radost.

Liker seženete ve třech velikostech a různých variantách - s provazem, s popruhem, na magnetu

FLYBER

je oboustranný disk ze stejného materiálu, jako Puller. Díky zahnutým hranám se psovi snadno sbírá ze země a svým materiálem je ideální na trénink frisbee sportů pro začátečníky nebo pejsky, kteří mají rádi měkčí materiál než klasické frisbee a Flyber jim usnadní přechod na pevnější disk.

VÝCVIKOVÁ SUKNĚ

Pokud máte rádi volné ruce při venčení či cvičení s vaším chlupáčem, tato sukně je pro vás ideální volbou. Díky dvěma kapsám na přední a jedné velké propojené kapse na zadní straně se vám do ní vejde opravdu vše, co budete na své procházce se psem potřebovat. Sukně je zdobena logem Dog Puller a vzadu má velké poutko, na které jze připnout dva Pullery velikosti Standard nebo jeden Puller Maxi. Sukně je k dispozici ve velikosti M a L, šířka se přizpůsobí vašim bokům v rozmezí uvedeném níže. Délka sukně je vždy 30 cm.