Spolupráce s klubem

Ambassador

Chcete se stát ambassadorem Dog Puller na sociálních sítích?
Pošlete nám svůj media kit obsahující stručné info o vás, vašich psech, zkušenostech s pullerem a jiných aktivitách, počtem sledujících na jednotlivých sociálních sítích a jejich odkazy, měsíční návštěvnost, složením čtenářů, lokalitou a věkem na puller@puller.cz.


Cvičák

Máte výcvikové středisko, ZKO nebo psí školu? Rádi byste do svých tréninků zařadili práci s Pullerem, podporovali rozvoj sportu Dog Puller a nabídli klientům Puller ke koupi přímo u vás na cvičáku? Kontaktujte nás na ... pro bližší podmínky.


Ozbrojené složky / Pracovní psi

Puller není jen hračka, je to také výcviková pomůcka! Dog Puller Klub ČR dlouhodobě spolupracuje s armádními kynologii, celní správou, záchrannou brigádou kynologů a dalšími profesionály, kteří ho úspěšně používají už dlouhý čas pro fyzický rozvoj psích pracantů.


Prodejci

Máte prodejnu s chovatelskými potřebami a rádi byste zařadili Puller do nabídky? Napište nám na rebeldog@rebeldog.cz


Sponzor


Školy


Útulky

Fandíme útulkům, které svoje svěřence rozvíjí a pracují s nimi :-) Výbornou zkušenost s používáním Pulleru pro lepší fyzičku a zábavu svých svěřenců má třeba útulek Dog Point. Zajímá vás využití Pulleru v útulku? Máte zájem o osobní ukázku práce s Pullerem? Rádi vás podpoříme, napište nám na puller@puller.cz