Kalendář akcí

Zde najdete předběžný plán závodů a akcí na rok 2020, informace budou postupně upřesněny.

Skvělá zpráva pro všechny milovníky psích sportů a především sportu Dog Puller je tu! Dne 7.-8.9.2019 se bude konat 2. Mistrovství světa v Dog Puller Sportu. Tentokrát bude pořádající země Maďarsko - Šoproň.

2. ročník navazuje na hojnou účast diváků a skvělých výsledků prvního ročníku, kde hned několik českých reprezentantů obsadilo stupně vítězů....

Největší Pullerová událost v historii je tu!
Je nám velkým potěšením, že jsme dostali možnost a důvěru zorganizovat vůbec první světový šampionát v Dog Puller! Už 7. 10. 2018 se krásný areál Rugby Clubu Tatra Smíchov zahalí do fialové a společně si užijeme největší pullerovou akci v historii sportu Dog Puller - 1. Mistrovství světa je tu!
...

Srdečně všechny zveme na zářijový závod v České republice DOG PULLER Pesopark Cup 2018.

Puller je zábava a i naše závody budou vedeny v zábavném duchu hry se psy. Přijďte si užít prima den, zasoutěžit si a získat neocenitelnou zkušenost. Na všechny se budeme moc těšit.
Počet závodících psů je omezen, přihlaste se včas!

PROPOZICE:...

Tak dlouho jste nás uháněli o další setkání se zakladateli Pulleru, až jsme ho pro vás na poslední chvilku vykouzlili!
Dog Puller day bude otevřený den pro všechny Puller nadšence! Po celý den máme k dispozici skvělý prostor ZKO Braník a dva nejpovolanější trenéry - Varvaru Petrenko a Serge Shkota. Můžete se těšit na individuální tréninky...

Na charitativním běhu "Fitmin se psem mě baví běh" v pražské Stromovce budete mít možnost od 13 do 18 hodin vyzkoušet sport DOG PULLER přímo na připraveném závodním hřišti. V 17:15 je připravena ukázka sportu s ostřílenými závodníky.
Pokud tedy chcete se svým pejskem omrknout jak velké je hřiště, jaká jsou pravidla jednotlivých disciplín a vše si...